برنامه یورو 2024: لیست کامل مسابقات مرحله گروهی و روزهای بازی از جمله حذفی


یورو 2024 تقریباً در راه است، با 24 کشور که با سه بازی هر کدام به طور قطعی در مرحله گروهی بازی خواهند کرد – اما تعداد انگشت شماری از آنها آرزوی دوری را دارند و امیدوارند که هفت بازی کامل را انجام دهند و در 14 جولای در برلین به پیروزی برسند.

در تابستان دیگر فوتبال، انگلیس، اسپانیا، فرانسه و آلمان میزبان همگی در طول یک ماه به مصاف هم خواهند رفت و هر کدام امیدوارند طرفی باشند که ایتالیا را به عنوان قهرمان قاره جانشین کند.

در اینجا برنامه کامل یورو 2024 آمده است، به علاوه در زیر می‌توانید برنامه‌ها و زمان‌های روزانه (BST) را به صورت متنی مشاهده کنید، به همراه مسابقات حذفی و گزارش‌هایی که باید با پیشرفت مسابقات درج شود.

جمعه 14 ژوئن

گروه A، مونیخ: آلمان – اسکاتلند (2000)

15 ژوئن

گروه A، کلن: مجارستان – سوئیس (1400)

گروه B، برلین: اسپانیا – کرواسی (1700)

گروه B دورتموند: ایتالیا – آلبانی (2000)

16 ژوئن

گروه D، هامبورگ: لهستان – هلند (1400)

گروه C، اشتوتگارت: اسلوونی – دانمارک (1700)

گروه C، گلزنکرخن: صربستان – انگلیس (2000)

17 ژوئن

گروه E، مونیخ: رومانی – اوکراین (1400)

گروه E، فرانکفورت: بلژیک – اسلواکی (1700)

گروه D، دوسلدورف: اتریش – فرانسه (2000)

18 ژوئن

گروه F دورتموند: ترکیه – گرجستان (1700)

گروه F، لایپزیگ: پرتغال – جمهوری چک (2000)

19 ژوئن

گروه B، هامبورگ: کرواسی – آلبانی (1400)

گروه A، اشتوتگارت: آلمان – مجارستان (1700)

گروه A، کلن: اسکاتلند – سوئیس (2000)

20 ژوئن

گروه C، مونیخ: اسلوونی – صربستان (1400)

گروه C، فرانکفورت: دانمارک – انگلیس (1700)

گروه B، گلزنکرخن: اسپانیا – ایتالیا (2000)

21 ژوئن

گروه E، دوسلدورف: اسلواکی – اوکراین (1400)

گروه D، برلین: لهستان – اتریش (1700)

گروه D، لایپزیگ: هلند – فرانسه (2000)

22 ژوئن

گروه F، هامبورگ: گرجستان – جمهوری چک (1400)

گروه F دورتموند: ترکیه – پرتغال (1700)

گروه E، کلن: بلژیک – رومانی (2000)

23 ژوئن

گروه A، فرانکفورت: سوئیس – آلمان (2000)

گروه A، اشتوتگارت: اسکاتلند – مجارستان (2000)

24 ژوئن

گروه B، لایپزیگ: کرواسی – ایتالیا (2000)

گروه B، دوسلدورف: آلبانی – اسپانیا (2000)

25 ژوئن

گروه D، برلین: هلند – اتریش (1700)

گروه D دورتموند: فرانسه – لهستان (1700)

گروه C، کلن: انگلیس – اسلوونی (2000)

گروه C، مونیخ: دانمارک – صربستان (2000)

26 ژوئن

گروه E. فرانکفورت: اسلواکی – رومانی (1700)

گروه E، اشتوتگارت: اوکراین – بلژیک (1700)

گروه F، هامبورگ: جمهوری چک – ترکیه (2000)

گروه F، گلزنکرخن: گرجستان – پرتغال (2000)

29 ژوئن

دور یک شانزدهم، برلین: نایب قهرمان گروه A در مقابل نایب قهرمان گروه B (1700)

دور یک هشتم نهایی دورتموند: برنده گروه A در مقابل نایب قهرمان گروه C (2000)

30 ژوئن

دور یک شانزدهم، گلزنکرخن: برنده گروه C در مقابل مقام سوم گروه D/E/F (1700)

دور یک شانزدهم، کلن: مقام دوم گروه B در مقابل مقام سوم گروه A/D/E/F (2000)

1 جولای

دور یک شانزدهم، دوسلدورف: نایب قهرمان گروه D در مقابل نایب قهرمان گروه E (1700)

دور یک شانزدهم، فرانکفورت: برنده گروه F در مقابل مقام سوم گروه A/B/C (2000)

2 جولای

دور یک شانزدهم، مونیخ: برنده گروه E در مقابل مقام سوم گروه A/B/C/D (1700)

دور یک شانزدهم لایپزیگ: برنده گروه D در مقابل نایب قهرمان گروه F (2000)

5 جولای

یک چهارم نهایی، اشتوتگارت: برنده مرحله یک هشتم نهایی بازی 3 در مقابل مرحله یک هشتم نهایی برنده مرحله 1 (1700)

یک چهارم نهایی، هامبورگ: برنده مرحله یک شانزدهم، برنده مسابقه 5 در مقابل برنده مرحله یک شانزدهم، مسابقه 6 (2000)

6 جولای

مرحله یک چهارم نهایی، دوسلدورف: برنده مرحله یک هشتم نهایی مرحله 4 در مقابل برنده مرحله یک هشتم نهایی مرحله 2 (1700)

فینال چهارم، برلین: برنده مرحله یک شانزدهم مسابقه 7 در مقابل برنده مرحله یک شانزدهم مسابقه 8 (2000)

9 جولای

نیمه نهایی، مونیخ: Winner QF1 v Winner QF2 (2000)

10 جولای

نیمه نهایی دورتموند: برنده QF3 در مقابل برنده QF4 (2000)

14 جولای

فینال، برلین (2000)

دیدگاهتان را بنویسید